Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i pracowników, od poniedziałku 16 marca wszystkie stacjonarne Biura Obsługi Klienta PETRUS będą zamknięte do odwołania. Prosimy o korzystanie z obsługi zdalnej, dzięki której otrzymają Państwo stosowną pomoc.

TVP Seriale – polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale, którego start miał miejsce 6 grudnia 2010 roku o godzinie 6:00.

Miejsce pracy Stanowisko Szczegóły

Miastko

Specjalista ds. utrzymania infrastruktury - sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Firma Petrus poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. utrzymania infrastruktury - sieci i urządzeń telekomunikacyjnych. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zadania:

  • wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych
  • montaż, konfiguracja i serwis urządzeń telekomunikacyjnych (dekodery, modemy, moduły CAM, urządzenia sieciowe)

Wymagania:

  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • rozwojową i ciekawą pracę
  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Szczegóły: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@petrus.pl Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Petrus Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Promocje: Formularz zamówienia
Oferta: Telewizja HD
Oferta: Internet
Oferta: Telefon Stacjonarny
Oferta: Platforma Telewizyjna Petrus - VoD
Życzenia Wielkanocne